Jesse VenturaI

James George Janos

7,3
1 234 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jesse Ventura

Swego czasu było to kawał chłopa, szkoda że po Predatorze nie wystąpił praktycznie w niczym.
Obecnie wygląda jak zwykły mężczyzna, widać że od kilkunastu (jak nie więcej) lat całkowicie nie
ćwiczy na siłowni. Porównując z Hulkiem Hoganem, Ventura wygląda bardzo źle. Szkoda.

PolskiPowerDance

Ventura zaangażował się w politykę ,okazuje się ,ze to bardzo inteligentny facet konserwatysta i wolnościowiec, poza tym w przeciwieństwie do innych aktorów był komandosem (saper podwodny).

Ottiss14

Konserwatyzm nie idzie w parze z wolnościowcem za bardzo,ale ok

dj_carlos

Mylisz się, masz wypaczone pojęcie konserwatyzmu przez lewacką machinę ogłupiania. W Polsce rządzi partia konserwatywna i jakoś nie widać by ktoś komuś czegoś bronił czy zakłamywał rzeczywistość co dzieje się na jaśnie oświeconym ''otwartym'' zachodzie. Są po prostu pewne normy, które przyzwoite społeczeństwo powinno przestrzegać i tyle. Rozróżniaj wolność od niekontrolowanej wolności co prowadzi do chaosu, zniszczenia i upadku moralnego.

AntyNedzaUmyslowa

Spi*rdalaj gnoju i żeby takie rzeczy usłyszeć na wigilę.jeśli ktoś kto mnie nie zna a takie rzeczy pisze nie znając moich motywacji no to wiesz poza tym na końcu napisałem w poprzednim komentarzu"ale ok" i jakoś gościu do której to napisał jakoś nic mi odpowiedział no ale ty musiałes co

dj_carlos

Widać, że miałeś cumshota z ufoludkiem PO dopalaczach :)

AntyNedzaUmyslowa

Fajnie ze przyznales się przed calym filmwebem co cb kiedyś spotkało.tylko z ta różnica pewnie ze robiles to na trzeźwo bez żadnych wspomagaczy haha

dj_carlos

Prawda boli zaorany cwelowaty lewaku co ? :)

AntyNedzaUmyslowa

sam SB zaorales debilu w tej chwili i jesteś tak głupi ze tego nie widzisz haha...

dj_carlos

poza tym ja nie wymienilem swoich poglądów a ten juz wie za jaka opcja jestem i jeszcze gnój wyzywa debil zapchlony;p

dj_carlos

Wymieniłeś bluzgai miętka fajo bez zasad! ;D

rysiu_wieczorek

Ty jesteś chory psychicznie!,ciągle ostatnio tylko wypisujesz tę nędzne wypociny do mnie, ty powalony hejterze xp! Nie masz życia tylko musisz te swoje kompleksy tutaj wynosić...Naucz się wogle pisać, bo robisz takie byki, że wstyd xp!...Ale jak ma się umysłowo z 5 lat xp...I jeszcze wtrącać się w rozmowę z przed takiego właśnie okresu czasu, to jaki trzeba być calkiem niedoj*bany i przegrywem życiowym.. Zapewne masz ty miętkiego bo ci nie staje...jesteś nędzną kreaturą bez zasad moralnych i honoru ty ...pewnie nawet wogle nie pojmujesz jaki żałosny jesteś xp...bo słowo na f, co wymieniłeś to można tak mowic na papierosa a ty teraz tak piszesz do człowieka, w dodatku lepszego dużo od cb!..Widać to wyraźnie, że ctb już Ci te papierochy z używkami zeżarły mózg,o ile wogle już wcześniej go miałeś, co są wątpliwości...xp...

AntyNedzaUmyslowa

Widac ze jestes PISiorem piszac cos takiego " i jakoś nie widać by ktoś komuś czegoś bronił czy zakłamywał rzeczywistość " Co jest wierutną bzdurą

PolskiPowerDance

Ostatnio bawi się w teorie spiskowe typu reptilianie etc.

Bestia

Dalej uważasz żw to teorie?! ;D

PolskiPowerDance

Jak to w niczym ?
A "Egzorcysta 2,5" ???

"Figura w porządku, ale w tę twarz nawet butów bym nie wytarł" :)

PolskiPowerDance

Nie każdy chce wyglądać jak kaban całe życie. To normalny facet w średnim wieku.

PolskiPowerDance

po predatorze nie wystapil w niczym , no patrzac na filmografie to raczej odwrotnie ;)

MocnyVito

Wystąpił w człowieku demolce. On grał zawsze epizodyczne role, ale to fajny gość po dziś dzień.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones