PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=509652}
6,1 60 346
ocen
6,1 10 1 60346
5,2 13
ocen krytyków
Predators
powrót do forum filmu Predators

Jak mnie wkurzają te komentarze typu " pianista w predatorze hahah" ... Ludzie jacy wy jesteście dziwni... Aktor jest po to by sie wcielać w różne role ! Podkreślam różne ! Czyli według was Adrien nadaje sie tylko do grania Chopina, Mozarta itp ?!
Szczerze to mi sie własnie nawet bardziej podobał "twardziel" w jego wydaniu niż u Arniego. Bo Arni ( chodź bardzo go lubie) jest bardzo stereotypowym mieśniakiem a to Brody był specyficzny. Taki inny. I dobrze mu to wyszło.

ocenił(a) film na 7
qantum

Specjalnie przejrzałem pozostałe komentarze, żeby sprawdzić co Cię aż tak wkurzyło.
Jeden bąknął o pianiście i już taki ostry komentarz? Nie wydaje Ci się to nienormalne?
Wracając do filmu, też mi się podobała gra Brody'ego, z resztą cały film, ku mojemu zaskoczeniu, nie był najgorszy. Oczywiście tylko dla fanów SF.

ocenił(a) film na 8
Jaho63

Uwierz mi ,że jak przeglądniesz wszystkie tematy na forum (wiem ,że tego jest dużo i może sie nie chcieć) i nie tylko posty otwierające temat ale też odpowiedzi pozostałych użytkowników pod nimi to znajdziesz tego więcej. I nie dokładnie brzmiące "pianista" ale po prostu wyśmiewające dobór Brodego jako aktora nadającego sie na twardziela. Zresztą sugerowałam sie nie tylko forum na filmwebie ale ogolnymi opiniami na temat filmu.

ocenił(a) film na 7
qantum

Dlatego cieszmy się, że przynajmniej jakieś grono dostrzega w nim potencjał. ;)

ocenił(a) film na 8
Jaho63

dokładnie :)

qantum

Film spoko. Miło się ogląda i o to chodzi w filmie. Dobrze zrealizowany, akcja jest więc czego więcej pragnąć. Brody dobrze grał, bo to dobry aktor hehehe.

użytkownik usunięty
qantum

Szpilman dał czadu na maxa kurde bele!!!!!!!!!:)))))

ocenił(a) film na 7

wojna zmienia czlowieka ;)

qantum

Popieram w 100% - Brody zagrał zimnokrwistego twardziela, bardziej przebiegłego niż umięśnionego. Świetnie się sprawdził w tej roli, a fakt, że zazwyczaj grał wrażliwych artystów nie znaczy absolutnie nic. Zresztą zanim wystąpił w "Pianiście" pojawił się w "Cienkiej Czerwonej Lini" w roli żołnierza. Zarzuty więc tym bardziej nie na miejscu.

ocenił(a) film na 4
qantum

Ano bo jak Żyd wyglądał a ja ich nie lubię ot co...

piotrbimbasik

albo to żart, albo masz naprawdę poważny problem ze sobą.

piotrbimbasik

Też nie lubię patrzeć na jego ryj ... Wogóle nie pasował do tej roli wepchany na siłę, cherlak z garbatym nochalem...

ocenił(a) film na 6
qantum

Brody miał ze sobą wielki nóż, a na koniec bił predatoa niewiem koscią czy jakąś blachą ?!
straszne niedopatrzenie
zdecydowanie wole arniego

ocenił(a) film na 7
mojlebpelenfilmow

Najpierw uważnie zobacz potem pisz, to nie była żadna kość ani blacha tylko toporek chyba predatorski, wzięty z kryjówki tego murzyna.

ocenił(a) film na 5
qantum

No właśnie, aktor jest po to, by się wcielać. Moim zdaniem Brody się nie wcielił. Gdyby nie on, moja ocena dla filmu byłaby wyższa. Gryzł mnie przez cały film. Czy nadaje się tylko do ról, jak to ujmujesz, Chopina czy Mozarta? Zdecydowanie nie. Przecież ma na swoim koncie inne świetne rola poza "Pianistą". Ale w tym filmie akurat kompletnie mnie nie przekonał do swojej postaci.

użytkownik usunięty
qantum

Broody kompletnie nie sprawdził się w tej roli. Grał, moim zdaniem, dobrze, ale w kontekście swej aparycji, po prostu nie pasuje. Wolał bym Christian Bale, Vin Disel, Jason Stantcham, Dwayne Johnson, ITP. - To są kompetentni aktorzy do tego typu ról.

ocenił(a) film na 7

Zgodzę się w kwestii lepszego wpasowania się w taką rolę wymienionych aktorów, ale nie zgodzę się ze stwierdzeniem "kompletnie nie sprawdził się". Tym bardziej, że piszesz, że grał dobrze. W sumie Twoją wypowiedź można zamknąć w stwierdzeniu:
Grał dobrze, ale w mojej wyobraźni każdy "komandos" musi mieć posturę, kształt czaszki i wyraz twarzy Stathama. ;) Żartuję, ale na moje oko Brody zagrał nieźle właśnie takiego nie do końca czystego bohatera, bardziej cwaniaka bez skrupułów. No, ale skoro wszyscy komandosi muszą wyglądać tak samo... (włącznie z tymi z przyszłości!) :)

użytkownik usunięty
Jaho63

"Grał dobrze, ale w mojej wyobraźni każdy "komandos" musi mieć posturę, kształt czaszki i wyraz twarzy Stathama". Właśnie tak myślę, a mówiąc dosadnie... Brody wygląda... jak taka szara myszka, a tu pasuje "prawdziwy facet". Wiem, że w rzeczywistości jest inaczej, ale filmy rządzą się własnym prawem. On mi tu nie pasował, poczynając od trailerów, a skończywszy na samym filmie.

ocenił(a) film na 7

Bear Grylls też był komandosem , a w sumie troche przypomina mi Brodegio :P

ocenił(a) film na 6
qantum

Masz zajefajny Avatar :D .. DeDe :P

ocenił(a) film na 8
Simon_Harrison

Nie ma to związku z tematem ale dzięki ;D

ocenił(a) film na 6
qantum

arnold stworzył postać typowego mięśniaka, aż dziwne, że wpadł na pomysł jak zabić predatora ;) Brody był ok. zbudował postać z charakterem. Ludzie nauczcie się że nie mięśnie wygrywają;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones