PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8866}
7,4 163 490
ocen
7,4 10 1 163490
7,3 29
ocen krytyków
Predator
powrót do forum filmu Predator

Nuda.

ocenił(a) film na 6

Kiedy słyszałem o filmie byłem bardzo zainteresowany.
Kiedy kolega kupił mi na urodziny pierwszą część sagi predator to byłem bardzo ciekawy.
Oglądałem początek i okazało się że to nudne i głupie ale później koniec uratował cały film.
6/10

ocenił(a) film na 10
spilperg

Jeśli uważasz że ten film jest nudny i głupi to zapewne masz około 12-16lat.Pewnie przywykłeś do tego że akcja filmu pędzi na łeb na szyję aby ukryć dziury fabularne.I nie potrafisz docenić budowanego powoli klimatu filmu.

Mogę się też mylić i po prostu nie znasz się na dobrych filmach :3

ocenił(a) film na 10
Kamtaro1994

Swięte słowa.dobrze powiedziane.

ocenił(a) film na 6
Kamtaro1994

Ja uważam że film jest nudny a wy komentujecie że nie znam się na filmach.
Ja mam swoją ocenę a wy macie swoją.

ocenił(a) film na 7
Kamtaro1994

Piszesz tak, jakby film nie miał dziur fabularnych... Od strzałów predatora ktoś albo tracił kończynę, albo rozbebeszało mu cała klatkę piersiową, ale u Arnego oczywiście skończyło się na zadrapaniu...
Aczkolwiek nie twierdzę, ze film był nudny, wprost przeciwnie.

ocenił(a) film na 10
MINTOR1994

Zakładam że predator może regulować moc wystrzeliwanego pocisku.Np.Mógł naładować jeden silny strzał albo strzelać serią.Ale to tylko moja hipoteza.

MINTOR1994

Oczywiście, że predator może regulować siłe strzału. I tak, u Arniego skończyło się na zadrapaniu bo predator się z nim bawił poprostu, polowanie to dla niego sport, a że rozwalił już praktycznie całą ekipę mógł sobie pozwolić na zabawę. Dopiero pózniej zoriętował się ze Arni to godny przeciwnik i wyskoczył z nim na solo bez broni. Zanim się napiszę jakąś bzdure warto by było poczytać troche o predatorach. pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
feler666

Predator z shoulder cannona (działko na ramieniu) nie trafia Dutcha tylko w jego karabin ktory peka na 2 czesci doskonale to widac ogladajac klatka po klatce.

ocenił(a) film na 7
feler666

"Zanim się napiszę jakąś bzdurę warto by było poczytać trochę o predatorach. " LOL. To zabrzmiało prawie tak, jakby predatory istniały naprawdę i istniały o nich jakieś publikacje naukowe :P Nie piszę bzdur, po prostu ta sytuacja moim zdaniem wyglądała właśnie bzdurnie i dlatego tak napisałem. No ale czemu akurat Arniego Predi wybrał z góry jako swoją zabawkę? Czemu nikogo innego z grupy? Czemu postanowił akurat jego oszczędzić, przynajmniej na jakiś czas? Dziwne to dla mnie.

użytkownik usunięty
spilperg

A które to były urodziny?

spilperg

ja bym powiedział że końcówka jest słaba , oczekiwałem konkretnego mordobicia ale z racji wyższości predatora nie było takiej możliwości.:)
Sam film jest spokojnie na 7-8/10 , takich już dziś nie kręcą z klimatem.

ocenił(a) film na 10
spilperg

Co ty wiesz o zabijaniu...

spilperg

Tak spojrzałem tego Predatora z 1987 oceniasz na 6,a Predators z 2010 na 7-dziwne trochę biorąc pod uwagę daty produkcji i choćby możliwości techniczne,ale niby rzecz gustu...

ocenił(a) film na 10
pawelk1504

Co mają do tego możliwości techniczne? Jak film jest dobrze napisany i fabuła dobrze prowadzona to efekty nie mają znaczenia.
Dla mnie w tym filmie efekty są takie jak trzeba.

ocenił(a) film na 10
spilperg

A bo to dla tego, że jesteś jeszcze małą dziewczynką. Nie martw się, jak dorośniesz i wyjdziesz za mąż to Twój mąż Ci opowie czemu ten film nie jest nudny.

ocenił(a) film na 6
purum

Kolejny cwaniak który nie wie czym są opinie.

spilperg

Popieram, tyle dobrego o tym filmie słyszałem, a jak obejrzałem to mnie strasznie nudził. Ma fajne rzeczy, fajny kostium predatora, mało efektów specjalnych tylko prawie wszystko nagrywane od razu, a nie komputerowo jak dzisiaj, Schwarzenegger, no ale w tym filmie prawie nic nie ma oprócz łażenia po dżungli. Lubie filmy z wolno budującymi się klimatami, ale serio :( Rozumiem jak ktoś lubi ten mocno, mam inny gust po prostu, a wiele w życiu filmów widziałem, nawet o wiele starszych od predatora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones