PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8866}
7,4 163 519
ocen
7,4 10 1 163519
7,3 29
ocen krytyków
Predator
powrót do forum filmu Predator

Chodzi mi o filmy, w których główny bohater i jego towarzysze nie tylko muszą stawić czoło złym ludziom (bandytom, gangsterom, najemnikom, terrorystom itp.), ale i drapieżnym zwierzętom, potworom, kosmitom itp.. Już znam dziewięć takich filmów: "Predator", "Predator 2", "Predators", "Mroczny anioł", "Ośmiornica", "Ośmiornica 2", "Zabójcza głębia", "Strażnik otchłani" i "Hydra". Ktoś jeszcze zna takiego typu filmy? Czekam na odpowiedź!

ocenił(a) film na 8
JanMortyr

Anakonda - wszystkie części ładnie poj*bane, Rogue z 2007, Martwa rzeka, Węże w samolocie, Ruiny - co prawda nie zwierzęta, ale mniej więcej pasuje do twojego typu.

zaja_c

"Kroniki mutantów".

ocenił(a) film na 10
JanMortyr

Doom

JanMortyr

Seria obcy jeszcze

ocenił(a) film na 6
JanMortyr

Drogi bez powrotu, wzgórza mają oczy, zejście 1 i 2

ocenił(a) film na 9
JanMortyr

Ktoś z was może kojarzy film podobny do Predatora, gdzie inteligentny obcy z kosmosu przyleciał do Nowego Yorku chyba i zaczął mordować ludzi. Stawił mu czoło jakiś policjant z kolegą i jakąś babą. Na końcu akcja toczy się w kanałach, gdzie obcego zabijają. Fajny film a nie pamiętam tytułu.

Z filmów dorzucam choćby Gatunek, Worlocka, Maszyn Śmierci czy Drapieżnik. Była tego masa, ale kto pamięta tytuły.

ocenił(a) film na 9
stadnicki82

to nie będzie Predator 2 ? :D

ocenił(a) film na 9
Cobra93

Nie, no gdzie Predator 2. Już sobie pewnie nie przypomnę chyba że na filmweb oblukam wszystkie filmy s-f z lat jakoś 88-96 :)

ocenił(a) film na 9
stadnicki82

w Predator 2 napierdala w Los Angeles :D

ocenił(a) film na 8
Cobra93

Na 100%

ocenił(a) film na 10
stadnicki82

Split Second

ocenił(a) film na 10
stadnicki82

Nie chodzi przypadkiem o "Mroczny anioł" ("I Come in Peace" / "Dark Angel") [ https://www.youtube.com/watch?v=Pim4GLxxr00 ]?

JanMortyr

Zdecydowanie polecam W mgnieniu oka z RH - dobry klimat ;) jeśli lubisz takie filmy!

ocenił(a) film na 9
elmo81

he, to wygląda jak ten film o którym pisałem:) I ostatnia scena jak suną motorówką przez ocean. Kurcze, ale się postarzał, kiedyśsię super wydawał. Albo to jakiś bardzo podobny film. Jednak filmy z przełomu lat 80/90 robiły na mnie mega wrażenie,szczególnie horrory i s-f. Choć pewnie dlatego, że gówniarzem byłem:)

stadnicki82

Ten film to: "Śmiertelny rejs" (1998) z Treatem Williamsem w roli głównej, stadnicki82. Największy statek pasażerski świata został zaatakowany przez monstrualną zębatą ośmiornicę z żywymi mackami na Morzu Południowochińskim.

ocenił(a) film na 9
JanMortyr

To był w "Mgnieniu Oka" o czym Elmo81 pisał - raczej na 99 % on. Ten Rejs widziałem, fajny film.

użytkownik usunięty
JanMortyr

Jaskinia (2005). Nie sugeruj się oceną tutaj. Pzdr.

ocenił(a) film na 9
JanMortyr

obcy 8 pasażer nostromo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones