PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8866}
7,4 163 490
ocen
7,4 10 1 163490
7,3 29
ocen krytyków
Predator
powrót do forum filmu Predator

Jak najefektowniej predator zabił w tym świetnym filmie??... Blain..Hawkins...Mac...Dillon itd..czekam na propozycje...
Pozdrawiam Fanów tego kultowego filmu!!

ocenił(a) film na 8
qlimaxhardstyle

Zdecydowanie najefektowniejsza jest scena w której Predator uśmierca Dillona,mrozi krew w żyłach.

A skoro już o tym mowa to trochę dziwne że kiedy Predator strzela w głowę Poncho to nie zostaje ona w ogóle uszkodzona.A przecież kiedy Blain dostał w plecy to wyrwało mu całą klate a u Poncho nic,twardy gość.

ocenił(a) film na 10
greggmm

a co to bylo jak przed strzalem w blaina dostal on czyms w bark co go odwrócilo i dokladnie naprowadzilo na laser predatora??...co to mogło być??

ocenił(a) film na 10
qlimaxhardstyle

Myślę, że Blain się odwrócił rozglądając się za tym, co spadło na jego ramię...

ocenił(a) film na 10
xero135

tak tak tak ale co to wlasnie moglo byc??...moze krew hawkinsa bo wtedy wlasnie szukali jego ciala a on wisial na drzewie... i na blaina 'kapnelo' troche :-)

ocenił(a) film na 9
qlimaxhardstyle

oczywiście że byłą to krew, lub skóra Hawkinsa, a co do siły działka plazmowego to predator może regulować jego moc, to znaczy że jednemu wyrwie wielgachną dziurę w brzuchu, a innego lekko zrani w ramię.

ocenił(a) film na 10
Vampire19

szkoda ze nie bylo pokazane jak billego zalatwia

użytkownik usunięty
qlimaxhardstyle

wlasnie dobrze. jak bylem maly i ogladalem preda po raz pierwszy to ten krzyk mnie zamrozil

Vampire19

Nic na niego nie spadło, ani nie kapnęło. To był niecelny strzał, który rozwalił mu kawałek głowy (jeśli komuś nie wystarcza charakteryzacja w postaci flaków, to niech przyjrzy się oczom Blaine'a - zmrużone, przysypiające, oszołomione). Blaine nie obrócił się po tym strzale - to kamera zrobiła obrót wokół aktora i drugi strzał, tym razem celny - padł z tego samego miejsca.

Moc działka jak najbardziej była regulowana, co potwierdzają inne sceny w filmie.

greggmm

Moc działka była regulowana - widać to wyraźnie po różnej sile uszkodzeń w całym filmie oraz w słynnej scenie, gdy wali po drzewach wokół siebie, z każdym kolejnym strzałem coraz mocniej.

ocenił(a) film na 9
qlimaxhardstyle

Hawkins- przy tej scenie omal nie dostałem zawału jak pierwszy raz oglądałem.

ocenił(a) film na 10
qlimaxhardstyle

dla mnie scena z Dillonem, świetne zbliżenia na jego twarz, oraz gdy dostrzega łowcę na drzewie. całość przy wsparciu genialnej muzyki, "Dillon disarmed"- polecam cały soundtrack zresztą.

ocenił(a) film na 10
qlimaxhardstyle

Dla mnie najlepsza jak zabił Maca. Stał nad nim i celował laserem, a on nawet go nie zauważył

TK1008

Ciekawe to, że on Maca obserwował, a Mac myślał że Predator go nie widzi. Leży pod drzewem, nagle patrzy na swoją rękę i widzi że Predator celuje w niego laserem.. I zabił Maca.

qlimaxhardstyle

Według mnie najefektowniej zabił Dillona. Straszna scena.

ocenił(a) film na 10
qlimaxhardstyle

Pierwszy trup. Chyba Hawkins. W tej scenie po raz pierwszy widać jak działa kamuflaż Predatora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones