PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8867}
6,4 39 482
oceny
6,4 10 1 39482
5,8 12
ocen krytyków
Predator 2
powrót do forum filmu Predator 2

Większość tłumaczy się tym że nie ma Arniego oraz że akcja nie toczy się w dżungli dlatego jest to słabsza część ale tak pomyślcie przez chwile. Poprowadzenie akcji znów w dżungli nie byłoby przypadkiem nudne czy też ponowne spotkanie Arniego z Predatorem przecież to by się nie kleiło Arni człowiek który gdzie się nie pojawi tam jest i Predator no pomyślcie ludzie zanim zaczniecie krytykować.Co do filmu jest to bardzo dobra kontynuacja akcja toczy się w miejskiej dżungli gdzie toczy się wojna gangów,mamy tutaj nowych bohaterów oraz lepsze ukazanie Predatora widzimy jego uzbrojenia,wyposażenia,statek,towarzyszy czy nawet segmencik z trofeami w którym widnieje nawet czacha Obcego coś pięknego :).Wiadomo jednak że jedynak jest bardziej wyjątkowa ze względu że widzimy Predatora po raz pierwszy ale i ta część zasługuje na 10/10 i tak ją oceniam.Mam do tej części sentyment z młodych lat oglądałem z wielkim zaciekawieniem tą kontynuacje a akcja kiedy predator spada do bloku mieszkalnego nadal mnie nokautuje.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
DemiaN

Kiedy myślę o predatorze to właśnie o tej części. Niesłusznie pomijana ale fani doceniają:)

ocenił(a) film na 8
DemiaN

Ta część też jest świetna, podobnie jak część 1. Zważ jednak, że w ostatniej części - Predators - wszystko wygląda znów jak w jedynce - minigun, dżungla, podobne ujęcia, nawet ta sama liczba ekipy do rozwałki, itp. Spece od nabijania kasy ocenili ze predatornajbardziej ludziom podobał sie własnie w jedynce, i z tego powtórnie skorzystali. Dobrze ze powstała częśc druga, inaczej przez pazerność twórców byłyby tylko szajsowate avp no i Predators- popłuczyny po "jedynce"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones